Vyhrajte zájezd s CK Trip

Pro naši in-line sekci jsme už nějaký čas hledali strategického partnera z řad cestovních kanceláří s cílem vzájemně propojit některé aktivity. Oslovili jsme více potencionálních partnerů, ale Cestovní kancelář TRIP se nám od samého začátku jevila jako nejvhodnější. Buduje si důvěru klientů na poli cestovního ruchu už od roku 1990 a rozmanitostí nabídky zájezdů patří mezi lídry na trhu. Specializuje se na sportovněji založenou klientelu, která touží prožít sportovní dovolenou s trochou adrenalinu a jako jedna z mála u nás nově nabízí také zájezdy a dovolené pro milovníky in-line bruslení. Rodící se spolupráce je tedy logickým a promyšleným krokem.

V současné době může každý náš zákazník in-line sekce čerpat slevu 10% na všechny in-line zájezdy CK Trip. V blízké době připravujeme rozšíření spolupráce na bonusový program a dalších oblastí.

Soutěžte s námi!!

Hned na začátek spolupráce jsme pro vás připravili skvělou akci, ve které můžete vyhrát víkendový in-line zájezd pro 2 osoby v Německém Spreewaldu od CK Trip!!

Pokud si v měsíci červnu 2009 zakoupíte na www.sportega.cz nebo v naší kamenné prodejně na ul. Křenová 26 v Brně in-line brusle, dostanete se do slosování o zájezd Spréva in-line. Jak již název napovídá, jedná se o in-line zájezd pro 2 osoby, včetně ubytování přímo na bruslostezce podél Sprévy, mezi vodními kanálami a lužickými lesy a včetně polopenze ve formě švédských stolů, s termínem konání 24.-26. července 2009.  Výherce tak bude moct vychutnat radost z bruslení a prožít nádherný víkend na malebném místě, které je pro svou síť vodních kanálů nazýváno „Benátkami severu“. Více informací o zájezdu.

Pravidla soutěže

Do slosování budou zařazeni všechny zaplacené objednávky provedené od 1. do 30. června 2009. Výherce soutěže budeme kontaktovat a jeho jméno bude rovněž uveřejněno na našem blogu po skončení slosování. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci SportObchod.cz s.r.o. a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok. Změna zájezdu není garantována.

16. 6. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz