Vyhrajte in-line zájezd s CK S.E.N.

V roce 2010 jsme zahájili spolupráci se sportovní cestovkou CK S.E.N. Zákazníci SportObchodu mohou využít slevu 10% na zájezdy, případně využít možnosti otestovat si naše nové modely bruslí na in-line zájezdech.

Hned na začátek spolupráce jsme pro vás připravili skvělou akci, ve které můžete vyhrát víkendový in-line zájezd pro 2 osoby v Německém Spreewaldu konaný v termínu 30.7.-1.8.2010 od CK S.E.N.!!

Pokud si od 15.5. do 14.6.2010 zakoupíte na www.sportobchod.cz nebo v naší kamenné prodejně na ul. Křenová 26 v Brně in-line brusle, dostanete se do slosování o zájezd Spréva in-line. Vynikající kombinace inlajnů, plaveb lodičkou a relaxací v Tropickém ostrově! Spreewald, pro svou bohatou síť vodních kanálů též nazýván „Benátkami severu“, představuje možnost jak si zabruslit v jedinečné biosférické rezervaci UNESCO. Stezky a říční kanály vedou svěží přírodou a zavedou Vás do míst, kam byste se jinak jen stěží podívali. Byl by také hřích neokusit spreewaldské okurky, jež jsou vyhlášenou kulinářskou specialitou regionu.. Více informací o zájezdu.

Pravidla soutěže

Do slosování budou zařazeni všechny zaplacené objednávky provedené od 15.5. do 14.6.2010. Výherce soutěže budeme kontaktovat a jeho jméno bude rovněž uveřejněno na našem blogu po skončení slosování. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci SportObchod.cz s.r.o., CK S.E.N. a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok. Změna zájezdu není garantována.

21. 5. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz