Vylepšený bonusový systém pro naše zákazníky

Musíme sebekriticky přiznat, že náš bonusový systém dlouhodobě patřil k našim slabším místům. Byl to náš velký rest vůči vám, našim věrným a aktivním zákazníkům, který jsme bohužel nedokázali vyřešit dříve. Proto nás těší dvojnásob, že vám konečně můžeme představit rozšířenou verzi věrnostního programu, v rámci kterého budete moct zdarma získávat celou řadu atraktivních dárků ze všech našich sportovních kategorií.

Kromě pravidelné aktualizace a doplňování katalogu chystáme v nejbližší době další novinky, které dále rozšíří nabídku bonusového programu pro naše věrné zákazníky. Bonusový systém umožní přístup k exkluzivním produktům a službám, které nebudou jinak dostupné. Máte se skutečně na co těšit!

O bonusovém programu

Principem bonusového systému SportObchod.cz je získávání a připisování bodů na váš zákaznický účet. Zde si body můžete buďto střádat nebo průběžně vyměňovat za některý z dárků z našeho bonusového katalogu.

Body získáváte těmito způsoby:

  • za první objednávku bude na váš zákaznický účet připsáno 50 bodů
  • z každého provedeného nákupu pro zákazníky, kteří přijímají náš e-mailový zpravodaj (počet bodů je uveden u produktu)
  •  za schválené hodnocení produktu

Stav bonusových bodů si snadno ověříte po přihlášení do svého zákaznického účtu. Množství připsaných bodů z aktuálního nákupu naleznete vždy i na faktuře za zboží.

Prohlédněte si nový bonusový katalog a začněte čerpat svoje odměny IHNED!

2. 6. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz