Vyplétání raket i s výpletem za korunu

Pořiďte si za kačku novou brnkačku a vyzkoušejte si, jak pravidelné vyplétání zlepší vaši hru. Nechte si na našich prodejnách vyplést raketu, a až přijdete podruhé, zaplatíte 1 Kč.

vypletani-zdarma-2016

Vyplétání za 1 kč

Čím delší dobu máte v raketě napletený výplet, tím více musíte svou hru přizpůsobovat jeho stavu. Vyzkoušejte si ten pocit, kdy je raketa pravidelně vypletená.

Stavte se na prodejnu v Praze nebo v Brně. Pomůžeme vám s výběrem výpletu a při vaší druhé návštěvě s tou samou raketou budete mít stejný výplet i s vypletením za korunu.

Takže si kdykoli v období do 31. srpna koupíte výplet, vypletete si raketu u nás a my vám dáme daňový doklad. S tímto dokladem pak přijďte kdykoliv do 60 dnů znovu a dostanete za 1 Kč jak vypletení, tak výplet.

Akce platí:

 • pro tenisové výplety z multivlákna Tecnifibre XR1, TGV, HDX a Duramix
 • na prodejně v Praze a Brně
 • do 31. srpna 2017 pro první návštěvu, do 60 dnů poté pro druhou návštěvu

Struny z multivlákna

Multivlákna Tecnifibre vám pomohou s trápením bolavých loktů a ramen.

Lepší kontrola, lepší cit a mnohem větší komfort. Tyhle výplety pohltí hodně velkou část vibrací, které jinak musí snášet loket.

Stavte se. Poradíme, vysvětlíme a vypleteme.

 

6. 6. 2017, autor:

Komentáře

 • Radek, přidáno 06.06.2017

  • pro veškeré výplety z multivlákna Tecnifibre? 🙂

  Odpovědět

  • Nikol Kupková, přidáno 07.06.2017

   Dobrý den, platí to na: XR1, TGV, HDX a Duramix. 😉

   Odpovědět

 • Ivo Ullmann, přidáno 25.07.2017

  jsem zákazník,který u vás na prodejně Křenová/Brno zakoupil za poslední 2r. 4tenis-rakety a nespočet ten-míčů,oblečení..ale takovej hnusnej blábol co jste napsali o 2.výpletu zdarma..a co za 1.výplet a co za struny?to už neuvádíte..nazvu tento „šot“za abs.špatnou informovanost a „KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA“ !!! a to se ovládám..

  Odpovědět

  • Nikol Kupková, přidáno 25.07.2017

   Dobrý den, v článku přece píšeme, že si první výplet a vypletení zaplatíte a podruhé to všechno máte za korunu. Čemu tedy nerozumíte?

   Odpovědět

   • Ivo Ullmann, přidáno 30.07.2017

    ale kolik za 1.výplet+struny?tato „tajná“ částka Vám zřejmě pořád uniká a proto vaše info.není úplné..mrzímě to,že jsem se vůbec ozval..s pozdravem Ivoš

    Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz