Využijte nové nabídky v půjčovně střešních boxů

Jarní prázdniny se blíží a hory čekají. Žádný z členů rodiny už nezůstane doma na zadku na úkor místa v autě pro lyže. Vyřešíme váš problém s nedostatkem místa pro převoz lyží či snowboardů.

Pokud nemáte vlastní střešní box, nevadí, rádi vám ho půjčíme. Na prodejnách v Praze a v Brně jsme vyměnili sortiment a odteď vám půjčíme i ty nejnovější modely.

Střešní boxy Thule Motion XT

Nově půjčujeme i střešní boxy Thule Motion XT

Pokud nejezdíte na hory pravidelně a kupovat nový box by se vám nevyplatilo, váš problém vyřešíme. Střešní boxy vám půjčíme od 120 korun na den.

Vybírat můžete například z řady moderních boxů Thule Motion XT v oblíbené černé barvě. Designová záležitost je nejen praktická, ale na střeše auta také skvěle vypadá.

Více informací o řadě střešních boxů Thule Motion XT jsme vám přinesli v tomto článku.

Rezervujte si boxy po telefonu

Zásoby jsou omezené, proto vám doporučujeme udělat si rezervaci po telefonu. Kontakty a vše potřebné včetně nabízených boxů najdete na stránkách prodejny v Praze nebo v Brně.

Pražská prodejna a půjčovna boxů

Box si vyzvednete den před odjezdem. Vrátit ho můžete až den po návratu. Ale na tom všem se domluvíte s našimi specialisty na prodejnách.

Nekupujte zajíce v pytli

Nákup boxu je investice, která se v rodinném rozpočtu promítne. Díky půjčovně střešních boxů v Praze nebo Brně si vyzkoušíte kvalitu Thule na vlastní kůži.

Pokud budete spokojení, pomůžeme vám vybrat z nabídky boxů Thule ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Jestliže nic zkoušet nepotřebujete a jste o kvalitách značky Thule přesvědčeni, doporučujeme vám mrknout na novinky pro zimní sezónu. Třeba vás místo boxů osloví jednoduchý nosič lyží a snowboardů.

Představujeme vám Thule na hory…

Novinky od firmy Thule pro zimní sezónu
Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

15. 1. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz