Warrior: Hokejová výstroj pro bojovníky na ledě

Nastupte do následující hokejové sezóny 2017/2018 v plném nasazení. Nově totiž přicházíme s nabídkou hokejového vybavení špičkové americké značky Warrior.

Čím by vás vlastně výstroj Warrior měla zaujmout? Začněte tím, že se podíváte na video, které vzniklo ve spolupráci se švédským obráncem Erikem Karlssonem, hvězdou týmu Ottawa Senators.

Ve vývoji nezamrzli

Warrior Hockey je jednou z nejmladších hokejových značek na trhu, společnost založil v roce 1992 americký lakrosový šampion David Morrow v michiganském Warrenu, kde má dodnes svou základnu.

Ve Warrioru kladou důraz na neustálý vývoj a použití těch nejprogresivnějších technologií. Díky tomu se za pár let existence stihli vyšvihnout mezi ty nejlepší výrobce vybavení pro lakros a hokej a vedou tabulku oblíbenosti u hráčů.

S jejich pověstnými barevnými kompozitovými holemi a komfortními rukavicemi s velkým logem na manžetě dnes hraje více než 200 špičkových hráčů NHL.

15003328_10153873439031746_4138552992647757437_o

Vybavení pro každého

Warrior ale necílí jen na profesionální hráče, s vybavením této značky si svůj čas na ledě skvěle užijete, ať už jsou vaše hokejové skills na jakékoliv úrovni.

Hobby hráče a příznivce dřevěných hokejek potěší hole Warrior Bezerker – navíc se hodí nejen na hokej, ale i hokejbal, a jsou k dostání samozřejmě i ve velikostech pro žáky a juniory.

Pokročilé a poloprofesionální hráče, kteří touží po skvělé hokejce nabité nejnovějšími technologiemi za příznivou cenu, potěší třeba model Covert QRL5 Grip.

Nejnovější peckou a top modelem pro následující sezónu je hokejka z nové kolekce Alpha QX PRO Grip SR.

Je lehká, pevná, máte s ní dokonalý cit při hře a ve spodní části je navíc dokonale pružná – přináší daleko lepší švih a razantní střelbu – to ocení i ti nejnáročnější profesionální hráči. Ve videu s touto holí válí Johnny Gaudreau.

Medvěd a zapomenutá hokejka
Značka Warrior, která momentálně patří pod koncern sportovní značky New Balance, spojila svoje jméno s jedním z nejúspěšnějších amerických týmů Boston Bruins.

Díky vzájemné spolupráci si od loňského roku mohou Bruins užívat skvělé tréninkové podmínky v nové Warrior Ice aréně v Bostonu. Zvenku arény si nejde nevšimnout hokejky Warrior obřích rozměrů, kterou jako by si někdo zapomněl jen tak opřenou o stěnu budovy.

Ve vstupu do Warrior Ice arény narazíte ještě na jednu zajímavost – sochu medvěda v životní velikosti vytvořenou kompletně z opotřebovaného hokejového vybavení Boston Bruins. Koukněte na video z jeho výroby.

19932065_658585594351689_8355387398628048896_n

Zařaďte se po bok Ilji Kovalčuka, Alexeje Kovaljova, Krise Drapera nebo Tomáše Kaberleho a vyberte si Warrior jako svého spoluhráče pro nadcházející hokejovou sezónu.

A jedeme dál…

Jak jsme testovali hokejovou výzbroj CCM
POWERTEK nová hokejová značka
 

16. 8. 2017, autor:

Komentáře

  • Pavel dvořák, přidáno 17.08.2017

    Možná hráčskou dělá dobře,ale prý co se týká brankařiny nic moc,ale jen tlumočím názor jiných.

    Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz