YEDOO HURVÍNEK: Svezte se na koloběžce z filmu

To tu ještě nebylo – koloběžka ve filmu a hned s Hurvínkem! Inspirujte své děti k malým rošťárnám ve stylu nezbedného Hurvínka. Na výběr máte dvě velikosti dětských koloběžek a na té větší se svezou i mládežníci.

Yedoo Hurvínek

Koloběžka Yedoo Hurvínek vychází z designu filmové kolobky. Lákavá světle modrá barva projasní ulice, které budete brázdit jako loutková postavička.

S Hurvínkem vyrůstal každý, tak si zavzpomínejte na mládí. Nikdy nebudete tak staří, abyste nad Hurvínkem mávli rukou.

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Popostrčte děti k nepleše

Oblíbenější variantou je dětská koloběžka Yedoo Hurvínek Mini. Jestli máte doma podobného malého neposedu, dostane ho koloběžka do kolen. Drsnější zacházení a ostrou jízdu koloběžka nejen, že vydrží, ale doslova ji vyhledává.

Hurvínek Mini je odrazem rebelujícího koloběžkáře.

Kolobka pro děti je lehká a snadno ovladatelná. Přední i zadní kolo má 12 palců, což je pro děti ideální a do města velikost jako dělaná. Hurvínek Mini je vhodný pro děti o výšce alespoň 110 cm.

Yedoo Hurvínek

Hipsterská záležitost pro větší

Yedoo Hurvínek už je dobrý parťák pro větší děti. Jestli máte strach z toho, že se děti budou za Hurvínka stydět, nenechte se vysmát. Podobné hipsteřiny dnes vládnou světu.

Koloběžku osadilo 16” přední kolo a 12” zadní kolo. Pohodová městská koloběžka uveze až 100 kg, což už je hmotnost slušného pořízka a sveze se na ní i leckterý dospělák.

K oběma koloběžkám si můžete dokoupit i Hurvínkovu trumpetu. To budou lidi koukat, až je vytroubíte s klasickou trumpetou. Cha chá!

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Komentáře

 • Jorga Drabkova, přidáno 09.06.2018

  Dobry den,
  mohu se zeptat, jak velke deti mohou jeste na teto kolobezce pohodlne jezdit? Resim, jak dlouho dceri vydrzi? Je ji osm let a meri 134 cm.
  Predem dekuji za odpoved. S pozdravem J. Drabkova

  Odpovědět

  • Robert Švanda, přidáno 09.06.2018

   Dobrý den, paní Drábková,

   dceři bychom určitě doporučili variantu Hurvínka pro větší děti. Pro dospěláky sice není na každodenní jízdu, ale v pohodě se na ní příležitostně svezou také. Proto pokud jde pouze o to, aby dcerka kolobce neodrostla, nemusíte mít strach. Spíš než na věku záleží na výšce dítěte, ale orientačně můžeme říct, že 13leté děti na Hurvínkovi stále v pohodě jezdí. Samozřejmě se, jako u jakéhokoli dalšího produktu, životnost odvíjí také od četnosti užívání a zacházení s koloběžkou.

   S pozdravem,
   Robert Švanda

   Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz