YEDOO RODSTR: Vzepřete se zvyklostem, užívejte života

Rodstr – ten název zní dost drsňácky, nemyslíte? Koloběžka Yedoo Rodstr je ztělesněním koloběžkového snu pro akční muže. Není čas ztrácet čas, nastupte, odrazte se a jeďte.

Yedoo Rodstr

Neseďte dennodenně za volantem a udělejte něco pro své tělo. Yedoo Rodstr je městská koloběžka, která vás překvapí tím, kolik času vám ušetří na cestě do práce. Je lehká, rychlá, obratná – přesně taková, jakou jste chtěli, když jste byli malí kluci.

A jak známe malé kluky, zvědavost v nich je silná. Uvidíte, jak se budou kolegové na váš nový stroj vyptávat. Jejda, a jak by se chtěli svézt!

Jelikož jste dobráci od kosti, tak jim koloběžku půjčíte. Díky závitovému hlavovému složení rychle přenastavíte výšku řídítek, aby se kolegovi dobře jelo, a – a máte nového parťáka-koloběžkáře. Takhle se to dělá!

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Buďte variabilní

Yedoo Rodstr z rodiny Alloy koloběžek nasál veškeré výhody hliníkové kolekce, takže se vám pojede snadno a bez větší námahy. Ve městě si užijete především výhody spočívající v extrémně lehkém rámu koloběžky.

Co však v ulicích opravdu oceníte, je praktický stojánek, který si můžete dokoupit. Znáte to, v trafice vás zaujme nový plátek, před masnou vás očaruje vůně uzeného a co teď… Auto tak lehce nezaparkujete, na koloběžce prostě vytáhnete stojánek a užijete si trochu života.

Jak už to tak bývá, české silnice připomínají spíš tankodrom, a tak věru využijete i patku u zadního kola. Při jízdě přes výmoly se o patku botou zapřete a koloběžku lehce přizvednete. Podobný fígl se bude hodit i při parkování, otáčení a nazmar nepřijde ani při přenášení.

Nevzdávejte se životního stylu ani na cestách

Občas je auto nezbytností, ale to nevadí, Rodstr má čtyřstopá vozidla rád. Rychloupínáky vám dovolí sundat kolo během pár vteřin, a pak už nic nebrání pohodlnému uskladnění do kufru auta.

Yedoo Rodstr

Koloběžky se tím pádem nemusíte vzdát ani na pracovní cestě nebo na dovolené s rodinou. Budete koukat, jak na vás budou všichni obdivně koukat!

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz