YEDOO TREXX: Probádejte svět ze stupátka koloběžky

Cestovatelům a dobrodruhům jsou hvězdy nakloněny. Staňte se jedním z nich. Abyste si při poznávání krás planety Země užili zábavu i na cestách, naskočte na koloběžku Yedoo Trexx. O zážitky nebude nouze.

Yedoo Trexx

Trexx je synonymem pro dobrodružství. Například Marek Jelínek na něm objel Latinskou Ameriku a právě teď cestuje z Indie do Singapuru. Na Trexxovi zvládá jak silnici, tak polní cesty včetně horských výstupů na Annapurny.

Yedoo Trexx je zkrátka spolehlivý doprovod na cestách. Kde se všechny jiné koloběžky zastaví, Trexx překážku překoná a doveze vás do cíle.

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Ověste jej jako stromeček, Trexx to unese

Na výpravě vás zastihnou krušné časy. Střídá se horko s mrazem, vlhkost dosahuje nebývalých čísel a Trexx? Odolá všem nástrahám a nezrezne. Dokonce ani nezkoroduje, jak by namítl poručík Troník z Černých baronů.

Cestovatelé s sebou musí vozit brašny se stanem, oblečením a dalšími nezbytnostmi. Vhod proto přijde nosnost koloběžky 130 kg a schopnost snést velké zatížení.

Trexx je přitom maximálně lehký, protože i on patří do rodiny koloběžek z Alloy kolekce s hliníkovým rámem.

Zvuk škrtnutí o nerovnost si zamilujete

Na nerovném povrchu oceníte 3 mm přidaného materiálu na obroušení. Tajemná formulka znamená, že dochází ke zmenšení styčné plochy s terénem a při škrtnutí o nerovnost prudce nezbrzdíte.

Pokud se ptáte, jestli 3 mm nejsou málo, tak zachovejte klid, panika není na místě. Podle testování ujedete zhruba 8 000 km, než obrousíte 0,5 mm z přidaného materiálu.

Ze začátku vás zvuk škrtnutí bude bolet u srdíčka, ale po pár stovkách kilometrů už budete tento zvuk vyžadovat. S trochou nadsázky tak můžeme říct, že si klidně škrtejte, jak je ctěná libost.

Chci Trexxe »

 

Yedoo Trexx

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz