YEDOO WOLFER: Vybičuje vás k rekordním výkonům

Posuňte hranice svých schopností o pár kilometrů dál. A pak zase dál a ještě dál. Na koloběžce Yedoo Wolfer se nemožné boří jedna radost.

Yedoo Wolfer

Wolfer je pořádný kabrňák. Která jiná koloběžka o sobě může říct, že zdolala Giro d’Italia? Kromě Kickbike Race MAX 20 žádná jiná. A právě Yedoo Wolfer s Václavem Liškou na stupátku se může tímto velevýkonem pyšnit.

Nejtěžší cyklistický závod světa by mnozí nezvládli ani na motorce. 3 572 km dlouhý závod Wolfer zvládl, jako by se nechumelilo. Ani 230 km dlouhá etapa pro Wolfera není žádný problém.

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Boří sociální bariéry

Také Yedoo Wolfer patří do kolekce Alloy koloběžek s unikátním hliníkovým rámem. Na cestách si tím pádem užijete lehkost i pevnost koloběžky.

Zároveň cesta nedrhne ani v zatáčkách. Lichoběžníkový profil stupátka se zkosenými boky vám dovolí klopit zatáčku, a přitom ji bezpečně projet.

Když máte všechny možné i nemožné superschopnosti, je to super. Ale když k tomu ještě skvěle vypadáte… A Wolfer skvěle vypadá. Dokonce na to má papíry. V roce 2016 získal ocenění Red Dot Award, což je jedna z největších designerských soutěží na světě.

Takže se nebojte a vyrazte, kam vás čenich zavane. Zadupejte si na takové koloběžce a uvidíte, jak snadno navážete kontakt i v zahraničí.

Wolfer není jen Giro

Na další Giro si asi troufne jen hrstka z vás. Nikde ale není psáno, že ani v místních podmínkách nemůžete překonat své limity. Prostě se postavte na kolobrndu a jeďte. A třeba dojedete od pramene Dunaje až k moři jako Anička Šafářová.

Yedoo Wolfer

Rok předtím se z Prahy doodrážela až do Skotska. Prostě taková pohodová dovolená s více než 2 500 km v nohou.

Není vyloučeno, že jak na Wolfera nastoupíte, roztočíte kola, tak skončíte také u nějakého nevídaného dobrodružství.

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz