YEDOO WZOOM NEW: Popusťte uzdu dětské rozvernosti

Všichni jsme se něco nalétali okolo baráku na kole. Jenže doba pokročila a děti se teď prohání na kolobrndách. Aby vaše dítě mohlo před kamarády frajeřit, zkuste mu ukázat koloběžku Yedoo Wzoom New. Dětských koloběžek s velkým předním kolem je jen velmi málo.

Yedoo Wzoom New

Velké přední kolo přidá koloběžce na rychlosti, takže vaše dítko bude všude první, včetně večeře. Rychlost navíc nic neubere na obratnosti a ovladatelnosti.

Na Wzoomu s dětmi můžete vyrazit i na delší výlety, protože vzdálenost už díky velkému přednímu kolu nebude překážka. A pokud jim povolíte svézt se na kolobce do školy, budete zírat, s jakým nadšením děti každé ráno vypálí ze dveří domu.

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Kdy postavit dítě na koloběžku?

Není třeba nic uspěchat. Můžete mít doma supermana nebo wonderwoman, ale jinak se obecně nedoporučuje začínat s koloběhem dříve než ve 4 letech. Děti musí zesílit a trochu vyrůst, aby koloběžku bezpečně ovládaly.

Dítě by se také mělo nejdříve naučit základům rovnováhy, a proto je pro nejmenší lepší volbou dětské odrážedlo, na které se v Yedoo týdnu plném slev můžete také těšit.

Yedoo Wzoom New už má navíc i velké přední kolo, proto si od dětí žádá rozvinutější motoriku. Dalo by se proto říct, že jakmile je dítě školou povinné, dokáže Wzoom hravě zkrotit. Důležitá je však především výška jezdce, a proto Wzoom doporučujeme pro děti o výšce alespoň 120 cm.

Být vidět jako Valentino Rossi

Děti jsou občas jako zábran zbavené, a proto jsou u každého dětského prostředku důležitou esencí bezpečnostní prvky.

Yedoo Wzoom New

Říznout zatáčku jako na motorce, to je sen většiny kluků. Člověk by řekl, že koloběžka takové psí kusy nevydrží, ale to neznáte Wzoom. Nosné trubky pod stupátkem jsou teď blíže u sebe a při ostrém klopení zatáček neškrtají o povrch.

Samozřejmostí jsou komponenty jako protiskluzové stupátko, pohodlné gripy nebo užší náboje, aby nedocházelo ke kontaktu s kotníky dětí.

Mezi kamarády je tak dobře a ten čas tolik letí… Není divu, že se děti občas zapomenou na hřišti. Yedoo Wzoom New má důmyslné reflexní prvky na pneumatikách, a dokonce i na přebalech řídítek. Váš malý opozdilec bude vidět na sto honů.

Zasáhne i vás

Yedoo Wzoom New se sice prezentuje jako dětská koloběžka, ale pokud nejste hromotluk, svezete se i vy.

Nosnost koloběžky je krásných 100 kg, takže až si za pět minut šest vzpomenete, že doma nemáte rohlíky na snídani, naskočíte na Wzoom a do minuty jste v sámošce.

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz