Příspěvky zdravotních pojišťoven na sportovní potřeby

Úhrada zdravotního pojištění je v České republice ze zákona povinná a zajišťuje pojištěncům právo na „bezplatnou“ standardní zdravotní péči prostřednictvím  jedné z deseti zdravotních pojišťoven. V úhradách nákladů za „standardní“ zdravotní služby se pojišťovny v ničem nerozcházejí. Odlišují se však službami, které svým pojištěncům nabízejí v tzv. nadstandardu a na tyto služby právě také lákají nové pojištěnce.

K 1. lednu 2008 začalo platit nařízení zdravotním pojišťovnám výrazně omezit veškeré nadstandardní výdaje na péči, která nemá preventivní charakter. Pojišťovny tedy museli dosud nabízené služby přehodnotit a zaměřit více tímto směrem.
 

Programů a výhod pro děti je velká spousta, ale my jsme pro vás podrobně zmapovali příspěvky zdravotních pojišťoven pro rok 2008 na ochranné a bezpečnostní sportovní pomůcky, které pomáhají předcházet úrazům při sportu a které můžete zároveň zakoupit v našem internetovém obchodě. Přinášíme vám podrobný přehled toho, co pojišťovny hradí, v jaké výši a odkazy, kde získáte více informací o jednotlivých programech, možnostech čerpání příspěvků a formulářích ke stažení apod.   

POZOR –  u většiny zdravotních pojišťoven je podmínkou zažádání o příspěvek do 31.12.2008!

Přehledná tabulka příspěvků

28. 11. 2008, autor:

Komentáře

  • Daniela, přidáno 16.04.2009

    Ahoj, prave mi na VZP rekli ze jejich prispevek na helmy/chranice k 31.3.09 zrusili protoze byl za prvni ctvrtleti necekane velky zajem kterym si vycerpali budget na cely rok 🙁

  • Pojišťení a příspěvek, přidáno 16.09.2009

    Nj, taky jsem přišel do pojišťovny s křížkem po funuse.. 🙁 Na konci roku na to musím včas myslet a požádat si o příspěvek na příští rok.

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz