Příspěvky zdravotních pojišťoven na sportovní potřeby 2009

V článku z listopadu 2008 jsme vás již podrobně informovali o existující  možnosti zažádat si o finanční příspěvek na nákup ochranných sportovních pomůcek, při splnění určitých podmínek, u vaší zdravotní pojišťovny.

S novým rokem se v této oblasti nedějí žádné radikální změny, ale přece jenom většina zdravotních pojišťoven svoji nabídku preventivních balíčků mírně poupravila a proto vám nyní v další přehledné tabulce přinášíme aktualizovaný přehled programů a příspěvků na helmy a chrániče pro rok 2009.

Speciální novoroční akce VZP ČR

Pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR bude zcela jistě zajímat např. speciální nabídka Novoročního balíčku aneb příspěvku ve dvojnásobné výši, který jim tato největší česká zdravotní pojišťovna na začátek roku připravila. Od 1. ledna do 31. ledna 2009 můžete získat příspěvek na nákup sportovních ochranných pomůcek ve výši dvojnásobku stanovené částky platné pro zbytek roku 2009. Budete-li tedy dostatečně rychle jednat a nakoupíte do konce měsíce ledna, získáte příspěvek až do výše 1.000 Kč! Více na http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Pripravili-jsme/novorocni_balicek/

Ze široké nabídky sportovních chráničů a helem různých značek si na http://www.sportobchod.cz určitě vyberete!

Přehledná tabulka příspěvků

20. 1. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz