Vybavte se na zimu s oblečením pro fanoušky z dílny ’47 Brand

Vysokým teplotám dávno odzvonilo, podzim už je v plném proudu a zima nenápadně klepe na dveře. Připravte se na mrazivé počasí s oblečením pro sportovní fanoušky od značky ’47 Brand a ukažte všem okolo, pro který klub bije vaše srdce.

Kolekce oblečení pro fanoušky '47 Brand

Kolekce oblečení pro fanoušky ’47 Brand

Dvojčata z Itálie dobývají fanouškovský svět

Značka ’47 Brand není na poli oficiálního oblečení pro sportovní fanoušky žádným nováčkem. Číslice v názvu značky naznačuje pro společnost stěžejní rok 1947, kdy se italská dvojčata Henry a Arthur D’Angelo rozhodli založit společnost s tehdejším názvem Twins Enterprise.

Bratři viděli velký potenciál v licencování fanouškovských předmětů, což se jim později potvrdilo.

Začali prodejem praporků s klubovou tematikou týmu Boston Red Sox před stadionem a postupně se dopracovali k dalším klubům a druhům předmětů. Nyní v úspěšném podnikání pokračují jejich synové.

Zimní čepice a mikina '47 Brand pro fanoušky Pittsburgh Penguins

Zimní čepice s bambulí a mikina ’47 Brand

K získávání licencí pomohla kromě obchodních schopností obou bratrů také precizní kvalita výrobků včetně propracovaných detailů. Značka ’47 Brand je nyní jedním z hlavních partnerů všech čtyř nejsledovanějších severoamerických lig MLB, NFL, NBA i NHL.

Užívejte si rozšířené nabídky zimních čepic s bambulí

Mezi nejžádanější zboží na zimní sezónu patří už tradičně kulichy a zimní čepice. Vloni jste mohli otestovat prvních pár kousků ze zimní kolekce ’47 Brand.

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli kvalitu zpracování, a proto jsme se letos rozhodli nabídku značky rozšířit. Těšit se můžete na větší porci čepic a oblečení pro fanoušky klubů NHL.

Zároveň držíme krok s módními trendy a na skladě na vás čeká třeba stylový kulich s bambulí.

Zimní čepice s bambulí '47 Brand pro fanoušky Detroit Red Wings

Zimní čepice s bambulí ’47 Brand

Vsaďte na nejoblíbenější týmy

Vyberou si fanoušci obhájců Stanley Cupu Pittsburgh Penguins i příznivci jejich rivalů z Philadelphie Flyers a Jakuba Voráčka. Obdivovatelé Davida Pastrňáka a Davida Krejčího zase ocení oblečení s klubem Boston Bruins.

Radost uděláme také fanouškům Chicaga Blackhawks, jednoho z nejúspěšnějších týmů poslední dekády. Nyní za něho válí i čeští beci Michal Kempný a Jan Rutta.

Že vám zimní čepice nestačí? Pro zaryté odpůrce kulichů máme stále na skladě také spoustu kšiltovek. A připravili jsme pro vás také trička a krásné mikiny s kapucí, které vás budou hřát v nadcházejících sychravých dnech.

Fandíme společně…

První buly visí ve vzduchu, startuje nová sezona NHL
Rozehráli jsme vlastní pořad pro sportovní fanoušky

8. 11. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz