Zimní sezóna na prodejně v plném proudu

 Prodejna rakety

Kamenná prodejna Brno Křenová je nachystána na zimní sezónu a veškerý zimní sortiment je připraven. Minulý týden jsme zavezli prodejnu tak, aby si zde vybral opravdu každý (v rámci možností skladovacích prostor ;-). Momentálně je prodejna plně vybavená pro všechny zimní sporty.

Největší část prodejny je vyhrazena raketovým zimním sportům badmintonsquash. V nabídce najdete nejprodávanější modely raket, nejvyšší řady nebo exkluzivní limitované edice + veškeré příslušenství (míčky, omotávky, boty, oblečení, potítka, …).

Dále jsme vybrali nejprodávanější a oblíbenou hokejovou výstroj, která je zajímavá především skvělým poměrem cena/výkon. Výrazně jsme rozšířili nabídku hokejek a vybavení na florbal, kde si nyní dokážou vybrat i pokročilí a závodní hráči. Do našeho pravidelného sortimentu patří také zimní bruslení. Zima už se pomalu blíží a my jsme připraveni vybavit vás na zamrzlé vodní plochy.

Prodejna nabízí to nejlepší, co z jednotlivých sportovních sekcí nabízíme na www.sportobchod.cz – navíc máte tu jedinečnou možnost, si zboží na místě „osahat“ a vyzkoušet. Stále platí možnost si nechat zboží, které na prodejně nemáme, nechat přivézt.

Při nákupu na prodejně nepřijdete o bonusové body do našeho věrnostního systému (stačí při placení nahlásit svůj e-mail).

Největší testovací centrum raket 

Novinkou podzimu je otevření nového testovacího centra raket v největší specializované raketové prodejně v Brně. Nově si tak můžete vybrat raketu na badminton, squash nebo tenis a vyzkoušet jak se s raketou hraje. Nyní máte jedinečnou příležitost jak prakticky vyzkoušet a zhodnotit vlastnosti rakety na vlastní kůži. Cena za půjčení rakety na jeden den je 200 Kč. Samozřejmostí je odečtení půjčovného z ceny rakety. 

Více informací a podmínky půjčení.

Vyplétání raket

Jednou z mnoha služeb, které vám na naší prodejně můžeme nabídnout, je vyplétání tenisových, squashových a badmintonových raket. Rakety vypletáme na profesionálním stroji Tecnifibre TF 6000 a výplety dělá zkušený a pravidelně školený servisák Tomáš Klein, který také dokáže poradit s vhodným výběrem výpletu a jeho předpětím. Většina výpletů je na prodejně skladem a my tak můžeme zaručit mimořádně krátkou dobu vypletení raket. Více informací o vyplétání raket.

Otevírací doba prodejny je každý všední den od 10:00 do 19:00, v sobotu od 09:00 do 12:00.

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!

 Prodejna rakety hokej01

Prodejna rakety

Prodejna rakety badminton

Prodejna rakety

Další informace také na www.sportobchod.cz/prodejna

 

29. 10. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz