Zlatý hattrick badmintonových garantů

Garanti badmintonové sekce Jakub Bitman s Pavlem Drančákem oslavili v únoru zlatý hattrick. Potřetí za sebou vybojovali titul mistrů republiky v badmintonové čtyřhře. Jakub Bitman navíc přidal také obhajobu titulu v mixu.

Finále čtyřhry na MČR 2011

Do finálového zápasu proti sobě nastoupili Jakub Bitman s Pavlem Drančákem (Sokol Meteor Praha Radotín) a Josef Rubáš s Jaroslavem Sobotou (USK Plzeň). Na kurtu se strhla nejzajímavější a nejnapínavější bitva finálového dne mistrovství.

Jakub Bitman a Pavel Drančák

První set vyhráli hráči plzeňského USK poměrem 22:24. V dalším setu ale Radotínští zabrali, vyhráli 21:16 a v rozhodující sadě (21:18) si již nenechali obhajobu titulu překazit. Po třech setech plných krásného badmintonu se tak mohli Jakub Bitman s Pavlem Drančákem radovat ze zlatého hattricku.

Jakub Bitman – nejúspěšnější hráč šampionátu

Kromě titulu z mužského deblu, se Jakubovi podařilo obhájit titul také v mixu společně s Alžbětou Bášovou. V rozhovoru pro BadmintonWeb.cz řekl, že si titulů hodně cení hlavně proto, že šampionát odehrál se zranění. Ještě pár dní před mistrovstvím nebylo jisté, zda vůbec nastoupí.

Přečtěte si celý rozhovor Jakuba Bitmana na BadmintonWeb.cz »

Oběma trojnásobným šampionům gratulujeme, přejeme hodně úspěchů i v dalších letech a jsem rádi, že se podílí na přípravě naší badmintonové nabídky.

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

15. 3. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz