Analyzujte svou hru s vychytávkou Head Tennis Sensor

Pohltila vás na tenise fascinace detailními statistikami, jako je síla podání nebo rotace úderů? Máme pro vás virtuálního asistenta, který převede vaši hru do řeči čísel a vy pak můžete analyzovat a zlepšovat své podání a další údery.

Nová vychytávka Head Tennis Sensor je tou pravou hračkou i pomocníkem právě pro vás.

Head Tennis Sensor

Virtuální kouč přímo ve vaší raketě a telefonu

Jde o malý senzor ve tvaru koncovky rakety, který zasunete do rukojeti místo původní koncovky rakety. Poté ho spárujete pomocí bluetooth s vaším mobilním telefonem.

Poté si s pomocí mobilní aplikace pro iOS nebo Android prohlédnete všechny statistiky z právě odehraného zápasu. Budete tak vědět, kde jsou vaše silné a slabé stránky.

Profesionální tenista Alexander Zverev o Sensoru:

Je to výborný nápad. Můžeme dopodrobna sledovat technické prvky hry, jako je míra spinu či rychlost míčku. Jde o skvělou myšlenku, určitě si to rád vyzkouším.

Vyberte si kompatibilní raketu s Head Tennis Sensor

Pro amatéry i pro profíky

Senzor má díky svým funkcím široké spektrum potenciálních uživatelů. Amatér si pomocí různých cvičení zlepší podání a základní údery, profesionálové se zaměří například na čistější trefování míčků a svůj pohyb na kurtu.

Tennis Sensor App

Head Tennis Sensor je prostě věcička, kterou ocení každý tenista s chutí pracovat na své hře a zlepšovat se. Pro více informací k senzoru navštivte přímo stránky firmy Head.

Na kurtech jsme jako doma…

Servírujte vánoční dárky v podobě tenisové tašky či batohu
TOP5 tenisových tašek pro rok 2017
Tenisová poradna

29. 1. 2018, autor:

Komentáře

 • Milan Klail, přidáno 30.01.2018

  Analyzujte svou hru s vychytávkou Head Tennis Sensor. Chtěl bych vaší hračku využít pro stolní tenis. Držátko je u některých prken duté, mohlo by se zasunout, kolik váží ta vaše hračka.
  Nebo budete mít v budoucnu i pro stolní tenis?
  Šlo by to vyzkoušet? za mírný poplatek?

  Odpovědět

 • Luděk Henčl, přidáno 30.01.2018

  Dobrý den Milane,

  je pravda, že tvar a velikost senzoru je téměř shodná s koncovkou u pálky na pinec, ale sedět Vám to do ní určitě nebude. Navíc senzor je uzpůsoben na úplně jiné otřesy a vibrace takže i kdybyste ho do pálky nějak dostal, tak určitě nebude fungovat.

  Zatím nevím o tom, že by se něco podobného chystalo do pálek, ale v budoucnu je myslím možné všechno.

  Luděk Henčl, produktový manažer

  Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz