Ctěte stoletou tradici v tenisové obuvi Wilson

Tenisové boty Wilson jsou v kurzu už přes 100 let. Jenže víte, jakou řadu obuvi Wilson nazout, aby si sedla s vaším stylem hry?

Není to nic těžkého. Wilson dělí tenisovou obuv na 3 modelové řady. Prolétněte článek jestřábím okem a budete mít jasno, které řadě bot Wilson dáte plusový bod.

Trestný fiftýn za odhalený kotníček

Jestli si chcete sáhnout na naprostou špičku tenisové obuvi, dejte šanci tenisovým botám Wilson Amplifeel. Boty Wilson Amplifeel jsou zatím jediná kotníková výkonnostní obuv na tenisovém trhu.

Opět se tak potvrzuje, že Wilson se nebojí udávat tenisové trendy. Kotníková bota vám nabídne více bezpečí a ochrany pro kotník.

Zároveň dostanete více boční podpory, takže se budete hravěji posouvat po základní čáře. Přesun na síť bude rovněž malíčkovou záležitostí. Zkrátka pro útočně laděné tenisty s častým herním vytížením must have záležitost.

Drobným mínusem může být, že obuv Amplifeel najdete jen v pánské verzi.

Chci boty Amplifeel »

Podpoří vaše výpady na síť

Amplifeel je špička a na základní čáře neporazitelná bota. Pokud ale rádi útočíte a preferujete spíše pohyb dopředu na síť, rozhodně vás nezklame ani tenisová obuv Wilson Rush Pro pro pokročilé hráče.

Zatímco Amplifeel nabízí hlavní podporu na bocích chodidla, Rush Pro má hlavní podporu v přední části boty. Tím pádem než se nadějete, už svištíte na síť zabít smeč. Bleskové zrychlení doplňuje vysoký komfort, stabilita i odolnost.

Řada tenisových bot Rush Pro bude rozhodně oblíbená u pokročilých tenistek a nejmladších juniorů. Narozdíl od Amplifeelu je totiž obuv Wilson Rush Pro vhodná také pro ženy a děti.

Pro děti je řada Rush Pro vůbec výhra. Supersnadné zapínání zvládnou i ti nejmenší, kteří se teprve učí zavazovat ouška králíčkovi. Tkaničky na botě nenajdete, místo nich se boty utáhnou jednoduchým stahovacím systémem Quick Lace.

Specialitka na konec je celokožený model Wilson Rush Comp Leather pro maximální pohledný a klasický Wilson design.

Chci boty Rush Pro »

Podrží vás v začátcích

Ovšem na každý musí být pokročilý tenista. Ba co víc, majoritu na kurtu obstarají rekreační hráči. Pokud jste hobby tenista nebo jen nechcete utrácet vysoké pálky za tenisové boty, je tady pro vás řada Wilson Kaos.

Boty Wilson Kaos si zamiluje opravdu široké spektrum hráčů. Vyberete si, ať už se rádi pohybujete po základní čáře nebo se snažíte zbláznit hru rychlými změnami pohybu a potřebujete na kurtu hlavně rychlost a obratnost.

Kaos jsou lehké tenisové boty, které dobře obepnou nohu a nabídnou vám postranní podporu. Stačí si vybrat z 5 verzí obuvi Wilson Kaos, která se liší podle kvality provedení a použitými technologiemi.

Tenisové boty Wilson Kaos

Pro pokročilé hráče je tady Kaos SFT a Kaos 2.0. Obuv Wilson Kaos SFT má navíc ponožkové nazouvání, které vám dodá větší stabilitu. A zároveň tak trochu ochutnáte, co by vás eventuálně mohlo čekat s řadou Wilson Amplifeel.

Hobíci, rekreační hráči a začátečníci pak mají na výběr z řad Comp, Devo a Stroke. Obuv Wilson Kaos má nejširší nabídku, proto si vyberou muži, ženy, junioři, děti a spokojení budou i vaši čtyřnozí kamarádi, kteří se s chutí zakousnou do nového páru bot.

Chci boty Kaos »

Servírujte si další tenisové čtivo…

VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Wilson | Tašky Wilson
Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash | Wilson Clash
Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

20. 3. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz