VICTOR uvádí novou sérii super lehkých raket na badminton

Nová řada přináší 3 modely raket vážících i s výpletem méně než 78 gramů. Díky tomu se rakety mohou pochlubit skvělou ovladatelností a mimořádnou přesností.

Série Light Fighter byla vyrobena za použití nejnovějších a nejkvalitnějších technologií – rakety jsou výsledkem spojení léty prověřené technologie Inside Waves a velmi lehkého grafitu High-Grade.

Pro začátečníky i zkušené hráče

Nízká váha raket přispívá k minimální ztrátě razance. Rakety jsou tak vhodné nejen pro hráče, kteří už mají techniku úderů v malíčku, ale i pro silově vybavené jedince. Velkým pozitivem je pak i menší zátěž vyvíjená na ruce při úderech, což zase ocení především méně technicky vybavení hráči.

„Rakety jsou svým způsobem revolucí ve výrobě badmintonových raket. Jejich malá váha umožňuje s raketou lépe manipulovat a přispívá k větší rychlosti švihu při úderu.“  Jakub Bitman, 7–násobný mistr ČR

Na SportObchodu si vyberete ze všech tří modelů.  Nejlehčí a současně nejlevnější variantu představuje raketa Light Fighter 7000 LTD. Pro pokročilejší hráče jsou pak určeny rakety Light Fighter 7300 a Light Fighter 7400.

Prošla testem a získala si nás

Raketu Light Fighter 7000 jsme před sezónou důkladně otestovali a zalíbila se nám tak, že jsme si na novinku domluvili exkluzivitu. Najdete ji tak pouze u nás na SportObchod.cz.

Vyzkoušejte si sedmitisícovku taky. Máme ji v testovací sadě k zapůjčení na obou prodejnách.

Přejít na rakety Light Fighter »

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

26. 11. 2013, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz