Pomáháme dětem hrát softball

Začátkem roku jsme se pustili do další sponzorské spolupráce. Podívejte se jak pomáháme sportovnímu klubu SEVER BRNO.

Proč SK SEVER BRNO

Možná proto, že se věnuje sportovní přípravě dětí a mládeže v našem oblíbeném městě. Nebo snad proto, že i náš tým k softballu tak trošku přivoněl.  A co proto, že rozjeli projekt „Softball pro sociálně znevýhodněné.“

Samozřejmě, že všechny tyto důvody platí. A je jich ještě mnohem víc… i to, že nás zasvětil do krás beeballu a teeballu.

Od beeballu k teeballu, až k softballu

V SK SEVER BRNO naučí hrát softball opravdu všechny. Jako průpravu pro ty nejmenší využívají zkušení trenéři zjednodušených variant.

beeballu a teeballu se nemusíte bát, že netrefíte pálkou letící míček. Nebo naopak, že se někdo trefí tvrdým míčkem přímo do vás. Využívá se měkkých míčků a místo z nadhozu se odpaluje ze stativu.

Jak vypadá beeball odpal.

Ale pozor, trošku talentu to přece jen bude chtít. Nikde totiž není napsáno, že místo do míčku nemůžete neustále pálit jen do stativu (vyzkoušeno za vás 😉 ).

A jak to půjde dál

Rok 2014 pomalu končí, my ve spolupráci pokračujeme. Snad i díky nám se v letošní sezóně podařilo sportovnímu klubu SEVER BRNO poslat do softbalových soutěží rekordní počet 6 týmů.

Místopředseda klubu Michal Doležel si spolupráci s naší firmou pochvaluje.

„Vážíme si materiální podpory od firmy SportObchod.cz. Díky ní připravujeme další kapacitní rozšíření a to nejen u softbalových oddílů.“

Sladké vítězství na turnaji

Podporujeme desítky klubů a turnajů. Podívejte se, s kým spolupracujeme a kde pomáháme.

22. 10. 2014, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz