Akce na prodejnách: sleva 50 % na batohy Thule

Představujeme akci na vymazlené batohy Thule! Nakupte jakýkoliv produkt Thule v hodnotě od 1 099 Kč a dostanete slevu 50 % na batoh Thule!

Kde: Na našich kamenných prodejnách v Brně a Praze

Kdy: Akce platí do 31.8. 2013 nebo do vyprodání zásob

O jaké batohy půjde? Speciální cenu jsme připravili na nejmodernější řadu batohů Thule EnRoute!

Thule EnRoute Strut

Batoh o objemu 19 litrů nabízí spoustu úložného prostoru pro vaši elektroniku a ostatní potřebné věci, což ho dělá ideálním batohem pro každodenní použití. Kapsa na notebook je vyztužena speciální bezpečností pěnou. Celý batoh je navržen v atraktivním designu pro pravidelné nošení a vyroben z kvalitního nylonu, který zajistí odolnost a výdrž.

Barevné varianty: černá, šedá, růžová

Běžná cena: 2 099 Kč, akční cena: 1 049 Kč

Thule EnRoute Mosey

Batoh nabízí neskutečné množství přihrádek a úložného prostoru pro vaši elektroniku a ostatní potřebné věci. Díky objemu 28 litrů se do batohu vleze všechno, co bude potřeba do školy, do práce nebo na sport. Specialitou batohu je stahovací uzávěr, který udrží náklad na svém místě a ochrání ho před vlhkostí a nečistotami. Batoh je vyroben z kvalitního nylonu.

Barevné varianty: černá, šedá, modrá, růžová

Běžná cena: 2 399 Kč, akční cena: 1  199 Kč

Thule EnRoute Blur

Batoh o objemu 23 litrů s obrovským množstvím přihrádek a úložného prostoru pro vaši elektroniku a ostatní potřebné věci, které jsou bezpečně odděleny od sebe. Batoh je vyroben z kvalitního nylonu, který zajistí odolnost a výdrž. Zipy jsou navrženy tak, aby odolaly zátěži, jež jsou neustále vystaveny a zároveň se snadno otevíraly.

Barevné varianty: černá, šedá, modrá, růžová

Běžná cena: 2 699 Kč, akční cena: 1 349 Kč

Thule EnRoute Escort

Nejrobustnější batoh o objemu 29 litrů je doslova plný kapes a přihrádek a pro Vaši elektroniku a ostatní potřebné věci, které jsou bezpečně odděleny od sebe. Obsahuje i speciální vyztuženou kapsu pro brýle. Speciální pružné popruhy se přizpůsobí váze vašeho nákladu a zajistí pohodlné nošení při jakékoliv zátěži. Jedná se o největší batoh z kolekce Thule EnRoute.

Barevné varianty: černá, šedá

Běžná cena: 2 999 Kč, akční cena: 1 499 Kč

Na všechny batohy je záruka 5 let!

18. 6. 2013, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz