Thule Chariot: Sportujte i s těmi nejmenšími

Nečekejte, až vaše dítě půjde do školky, a vyrazte sportovat s ním. Spolu s multifunkčními vozíky Thule Chariot si užijete chůzi, běh, kolo i běžky.

Thule Chariot

4 aktivity. 4 roční období. 1 vozík.

Multifunkční sportovní vozíky Thule pro jedno nebo dvě děti jsou stylové, bezpečné a všestranné. Ať už jste milovníky procházek, jízdy na kole, běhu nebo výletů na běžkách, díky vozíku Thule Chariot můžete své dítě vzít všude s sebou a dělit se s ním o své nadšení.

Thule vyvíjí a konstruuje multifunkční sportovní vozíky už 25 let a důraz klade hlavně na bezpečnost, pohodlí a inovace.

Vy makáte, děti spí

Zatímco vy se budete potit, vaše dítě může nerušeně dřímat. S polstrovanými sedačkami a odpružením ho čekají klidné, stabilní a zábavné jízdy bez ohledu na stav cesty. A clony ho navíc ochrání proti slunci, větru, vodě i hmyzu.

Oceníte také spoustu místa k uložení nákladu, nastavitelná řídítka, ručně ovládané brzdy nebo podvozek, který neomezuje běžecké kroky.

Skládá se skoro sám

Přestavba vozíku mezi aktivitami je rychlá a jednoduchá stejně jako jeho složení. Od chůze k jízdě na kole, běhu nebo běžkování přejdete během pár sekund.

Splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy

Thule Chariot zaručuje jistou a bezpečnou jízdu pro všechny děti, od novorozenců po předškoláky, díky prvkům, jako je integrovaná ochrana proti převrácení nebo pětibodový bezpečnostní popruh.

Údržba je také snadná a jednotlivé díly jsou vyměnitelné tak, aby vozík sloužil co nejdéle.

možnosti

V řadě Chariot jsou čtyři typy vozíků: Sport, Cross, Lite a Cab.

Thule Chariot Sport – všestranný tréninkový parťák

Nejnašlapanější vozík této řady má ručně ovládanou kotoučovou brzdu a boční odvětrávání, které ocení hlavně malý pasažér v horkých dnech. Číslo jedna pro sportovce.

Za Thule Chariot Sport firma získala prestižní designovou cenu iF Gold Award.

sport

Thule Chariot Cross – na dobrodružné výpravy

Hodí se pro sportovně založené rodiny, které potřebují všestranný, odolný a stylový vozík a které milují pobyt v přírodě po celý rok. Vyzdvihujeme zejména poměr ceny a výkonu.

cross

Thule Chariot Lite – pro nenáročné

Pokud hledáte kvalitní a zároveň cenově dostupnější vozík, vyzkoušejte verzi Lite. Obsahuje to hlavní z řady Chariot, takže jízdu s ním si rozhodně také užijete.

lite

Thule Chariot Cab – spousta místa pro děti i náklad

Thule Chariot Cab je díky větší přepravní kapacitě skvělou volbou pro delší výlety. Jedná se o nejvyšší vozík této řady. Disponuje sedačkami XL a zvýšenou výškou k sezení, takže je vhodný i pro vyšší děti. Pokud budete potřebovat více vybavení, můžete využít úložnou brašnu XXL.

cab

A jedeme dál…

Thule ProRide 598: nová generace toho nejlepšího nosiče kol
Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

6. 4. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz