VIDEO: Badmintonové rakety Yonex Nanoflare jsou drtivě rychlé

Yonex vykopává do světa badmintonu naprostou novinku. Badmintonové rakety Yonex Nanoflare přichází na trh, aby pomalu nahradily rakety Yonex Nanoray.

Právě Nanoray byla velmi úspěšná a jedna z nejprodávanějších řad od Yonexu. Aby se ale řada udržela na současné špici, musela vzniknout z nových materiálů a přijmout hromadu změn. A právě to vše Nanoflare nabízí.

Navíc máte to štěstí, že si rakety Yonex Nanoflare můžete objednat v předobjednávkovém režimu přesně tak, abyste stihli speciální 15% slevu při použití kódu BMR19YONEX. V rámci BMR totiž máte slevu na veškeré vybavení Yonex do 17. března.

Novinka podporující dropy i klíry

Řada badmintonových raket Yonex Nanoflare je pro všestranné hráče, kteří hrají technický badminton plný dropů a klírů. Oproti řadě Nanoray má ovšem Nanoflare nový karbonový materiál, který zvyšuje rychlost a sílu odpalu.

Vlajkovou lodí celé řady je nejvyšší model Yonex Nanoflare 700.

Na první pohled je vidět velmi tenký aerodynamický rám. I amatérský badmintonista si okamžitě všimne neobvyklé rychlosti švihu. Rám totiž klade minimální odpor.

Rám hlavy je na druhou stranu o něco širší, což pomáhá s přenosem síly do míčku.

Yonex Nanoflare se neztratí ani v obraně

Raketu dostanete vypletenou výpletem Yonex Aerosonic asi na 11 kg. Rám rakety Yonex Nanoflare 700 je středně tuhý. Raketa váží 86 g a je vyvážená výrazně do ruky.

Raketa Yonex Nanoflare 700 je pro hráče, jejichž hlavní styl hry není agresivita, ale spíše kombinace útočných a technických úderů.

Pokud potřebujete podržet při hře od základní čáry, Nanoflare 700 vás podrží. Zároveň zvládá bravurně jak klíry, tak smeče a dropy a díky svému vyvážení se s ní snadno manipuluje i v obraně.

Chci raketu Nanoflare 700 »

Rakety Yonex Nanoflare si budete moci půjčit také na prodejnách v Praze nebo v Brně.

Servírujte si další badmintonové čtivo…

Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR
Naučte se poznat rozdíl více než 100 badmintonových raket Yonex | Porovnání raket
Udělejte si radost s badmintonovou značkou FZ Forza | Představení značky

13. 3. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz