Hledáme do týmu SportObchod.cz

Chceš u nás pracovat?

Jsme na pěti trzích ve střední a západní Evropě a pořád rosteme.
Pořád jsme menší firma (~75 lidí), kde se všichni znají, ale zároveň se snažíme držet krok se špičkami na trhu a učit se nové věci.
Spolupracujeme přímo s Googlem, chodíme na konference, jezdíme testovat produkty po celém světě, pereme s (umělou) inteligencí.

Nemáme tu sice PlayStation ani horostěnu v zasedačce, ale i tak nás to pořád baví.

Stále čteš?

Tak neposílej CV. Nepotřebujeme dlouhý seznam titulů.

Zajímáš nás Ty.

Napiš nám něco o sobě, co umíš, a proč u nás chceš pracovat.

Vždycky se ozveme zpět.

Líbí se Vám SportObchod.cz a chcete u nás pracovat? Vyplňte formulář a my se vám ozveme

Souhlasím se zpracováním osobních údajůAktuálně hledáme:

Brigáda v marketingovém týmu

Máme tolik nových produktů, nápadů na články a akcí, že je nestačíme zpracovávat. Jestli tě baví sport, máš češtinu v malíku a ukecanou povahu, možná pro Tebe máme ideální brigádu.

Nemusíš jezdit za námi do Šlapanic, práci zvládneš i z domova. Potřebujeme od Tebe ale aspoň 20 odpracovaných hodin měsíčně.

Jestli se Ti brigáda líbí, napiš Honzovi na jdoubek@sportobchod.cz proč bys u nás chtěl/a pracovat a pošli ukázku toho, jak umíš psát. Třeba vylepšený popis nějakého našeho produktu.

 

Výpomoc ve skladu sportovního zboží

Balím, balíš, balíme… Jestli se rád/a mazlíš se sportovním vybavením a máš společenskou povahu, pojď pomoct našim uběhaným skladníkům. Odměnou Ti bude šéf, který se za svoje lidi bere nejvíc ve firmě 🙂

Sklad máme ve Šlapanicích u Brna. Něco o sobě napiš Tomášovi na tmlcoch@sportobchod.cz

Brigáda na prodejně v Brně

Prodejna je výkladní skříní naší firmy, kontaktním místem se zákazníky. Proto je důležité, aby všechny, kdo tu pracují, bavila práce s lidmi. Ani nabručený zákazník by Ti neměl smáznout úsměv z tváře. Naopak mu třeba rozsvítíš den tím, že mu doporučíš dobrou tenisovou raketu, ze které ho konečně nebude bolet loket 😉 Prodejnu máme na Křenové 26, kousek od Hlavního nádraží.

Jestli chceš vypomáhat na prodejně, napiš něco o sobě Janči na jbebcakova@sportobchod.cz

 


Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz