Staň se jedničkou našeho draftu

Chceš nabrat první pracovní zkušenosti nebo jen změnit zaměstnání? Dáme ti šanci.

Právě hledáme posily do těchto týmů

Nemusíš umět všechno, stačí talent a ochota makat na sobě. Napiš nám ještě teď o svých superschopnostech a společně pro tebe najdeme místo v týmu, aby ses stal platným hráčem či klíčovou hráčkou.

SportObchod.cz na Marketing festivalu
SportObchod.cz na Megatestu bruslí a koloběžek
SportObchod.cz na koloběžkovém výletu

Kdo jsme my

Hrajeme první ligu, ale nevraživost z korporátů u nás nečekej. V kádru máme asi 75 jmen. Všichni si tykáme, chodíme spolu sportovat i na pivo. A hlavní velitelství sídlí ve Šlapanicích u Brna.

Na titulech nelpíme. Nejdůležitější je pro nás radost ze hry a spokojenost našich fanoušků.

Před 17 lety jsme začínali na československém písečku. Dnes se naše fanouškovská základna rozrostla do 5 zemí střední a západní Evropy. A chceme růst dál.

Chceš u nás pracovat?

Nemusíš mít pět let praxe v nohou, ani medaile z mistrovství světa ve vitríně. Stačí, když máš rád či ráda sport.

Napiš nám, i když zrovna nehledáme posilu do tvého vysněného týmu. Nemusíš posílat vytuněné CV, raději připiš pár vět o sobě, co umíš a proč chceš s námi táhnout za jeden provaz.

Těšíme se na tebe!

SportObchod.cz na testování badmintonových raket
SportObchod.cz v Nízkých Tatrách
SportObchod.cz s týmem Avoy

Práce v obchodním oddělení

BOSSportu – šéf či šéfka sportovních segmentů

Nebojíš se zodpovědnosti a v hrudi ti tepe sportovní srdíčko? Staň se šéfem či šéfkou sportovní sekce. Budeš rozhodovat o nabídce, starat se o rozvoj tvé sekce a připravovat vize do budoucna. S marketingovým týmem budeš ladit marketingovou strategii. Zkrátka budeš Bossem sportovní sekce a všechno budeš mít pod palcem.

Když tě bude nudit práce z kancelářské židle, zapojíš se do eventů nebo otestuješ produktové novinky.

Úplného nováčka nehledáme. Svoji šanci na draftování zvýšíš tím, že už máš zkušenosti z obchodu nebo marketingu. Samozřejmostí je domluvit se anglicky, protože budeš komunikovat s dodavateli nebo sportovci. A pokud ovládáš i němčinu, máš novou pozici v týmu skoro v kapse.

Pokud v šéfování sportovní sekce nevidíš nezdolný Mount Everest, napiš Andree na ahanusova@sportobchod.cz.

Rookie v obchodu

Láká tě obchod, ale nemáš potřebné zkušenosti? Nic se neděje, sami tě na vyšší pozici připravíme. Budeš koukat pod ruce produktovému manažerovi a pomáhat s chodem celé sportovní sekce.

Můžeš být absolvent či absolventka, nebo dosud pracovat v úplně jiném odvětví. Důležité je, aby byl sport nedílnou součástí tvého života a žilami ti kolovala touha učit se a zlepšovat se.

Jestli chceš nabírat zkušenosti v obchodu u nás, ozvi se Andree na ahanusova@sportobchod.cz.

Country Manager HU

Hledáme někoho, kdo by byl schopen řídit zavedenou regionální značku Sportega.hu a dokázal rozvíjet nové obchodní příležitosti v maďarském regionu. Naše centrála je ve Šlapanicích, bude se tedy jednat většinu času o práci na dálku s občasnými návštěvami

Základní náplň práce:

  • spolupráce na definici vize Sportega.hu, rozdělení na jednotlivé strategie, týmové cíle a úkoly
  • prioritizace úkolů, činností a jejich správné rozdělení
  • analýza a reporting výsledků a navrhování dalšího postupu
  • pravidelná komunikace s vedením na téma dlouhodobého plánu a priorit, vize a strategie
  • velmi úzká spolupráce s obchodním týmem (B2B a B2C)
  • komunikace a jednání se stávajícími i novými obchodními a marketingovými partnery

Řekněme si tedy něco o tom, co od vás chceme my

  • dohled nad řízením dceřiné společnosti v maďarském regionu
  • přispívat k rozvojovým distribučním strategiím na regionální / mezinárodní úrovni
  • posílit profil a přítomnost mezinárodní značky v regionu prostřednictvím kampaní a souvisejících inovativních strategií
  • ve zmateném seznamu úkolů okamžitě naleznete priority, dokážete je definovat a sledovat cíle
  • učit se nové věci není jen něco, co děláte, protože víte, že byste měli – je to vaše potřeba a životní styl
  • baví vás marketing, sledujete myšlenkové a technologické trendy a přinášíte je týmu
  • rozumět maďarsky se bude více než hodit

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat Andreuahanusova@sportobchod.cz nebo tel: 725 946 990

Práce na prodejně

Brigáda na prodejně v Brně

Prodejna je výkladní skříní naší firmy, kontaktním místem se zákazníky. Proto je důležité, aby všechny, kdo tu pracují, bavila práce s lidmi. Ani nabručený zákazník by ti neměl smáznout úsměv z tváře. Naopak mu třeba rozsvítíš den tím, že mu doporučíš dobrou tenisovou raketu, ze které ho konečně nebude bolet loket 😉 Prodejnu máme na Křenové 26, kousek od Hlavního nádraží.

Jestli chceš vypomáhat na prodejně, napiš něco o sobě Andree na ahanusova@sportobchod.cz.

Líbí se ti SportObchod.cz a chceš u nás pracovat? Napiš nám hned teď!

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz