Staň se jedničkou našeho draftu

Chceš nabrat první pracovní zkušenosti nebo jen změnit zaměstnání? Dáme ti šanci.

Právě hledáme posily na tyto pozice

Nemusíš umět všechno, stačí talent a ochota makat na sobě. Napiš nám ještě teď o svých superschopnostech a společně pro tebe najdeme místo v týmu, aby ses stal platným hráčem či klíčovou hráčkou.

SportObchod.cz na Marketing festivalu
SportObchod.cz na Megatestu bruslí a koloběžek
SportObchod.cz na koloběžkovém výletu

Kdo jsme my

Hrajeme první ligu, ale nevraživost z korporátů u nás nečekej. V kádru máme asi 80 jmen. Všichni si tykáme, chodíme spolu sportovat i na pivo. A hlavní velitelství sídlí ve Šlapanicích u Brna.

Na titulech nelpíme. Nejdůležitější je pro nás radost ze hry a spokojenost našich fanoušků.

Před 19 lety jsme začínali na československém písečku. Dnes se naše fanouškovská základna rozrostla do 6 zemí střední, západní a už i východní Evropy. A chceme růst dál.

Chceš u nás pracovat?

Nemusíš mít pět let praxe v nohou, ani medaile z mistrovství světa ve vitríně. Stačí, když máš rád či ráda sport.

Napiš nám, i když zrovna nehledáme posilu do tvého vysněného týmu. Nemusíš posílat vytuněné CV, raději připiš pár vět o sobě, co umíš a proč chceš s námi táhnout za jeden provaz.

Těšíme se na tebe!

SportObchod.cz na testování badmintonových raket
SportObchod.cz v Nízkých Tatrách
SportObchod.cz s týmem Avoy

PHP developer

Potřebujeme schopné kolegy k vytváření, nejen našich portálových řešení na míru, zahrnující projekty typu e-commerce a další velmi specializovaná řešení. Při vývoji modelujeme nejdříve doménovou logiku (podle DDD), používáme oddělené čtení od zápisu – CQS. Administrační rozhraní stavíme jako SPA, takže programátorům odpadá nepříjemná práce s nekonečným množstvím Ajaxových vícekrokových formulářů. Práce vývojáře končí v API. Celý systém máme postavený na Nette 2 a Doctrine 2.

Základní náplň práce:

  • modelování, testování a programování
  • prioritizace úkolů, činností a jejich správné rozdělení
  • práci na jednom dlouhodobém projektu
  • další rozvoj v oblasti nových technologií

Řekněme si tedy něco o tom, co od vás chceme my

  • zkušenost s programováním v PHP
  • výhodou jej znalost nebo zkušenost s UML, DDD, CQS, Doctrine, Nette, testováním, návrhem API

    S čím pracujeme?

  • PHP 7 (a novější)
  • Nejnovější Nette
  • Doctrine 2
  • DDD, CQS, TDD
  • Dokumentaci API v Apiary
  • Odpovídající code coverage (80 – 100%)

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat tdarmovzal@sportobchod.cz

Produktový specialista – infolinka DACH

Hledáme milovníka sportu a fair play, který bude pomáhat našim zákazníkům s výběrem toho pravého sportovního vercajku. Splní jim všechna přání, která ve sluchátku uslyší a vyřeší všechny dotazy a starosti, co do e-mailů svěří a to vše nejlépe v německém jazyce.

Jestli je pro tebe zákaznická péče opravdu o spokojeném zákazníku, kterému pomůžeš vybrat sportovní výbavu, se kterou si sport opravdu užije, baví tě každodenní komunikace v německém jazyce a nebojíš se používat moderní nástroje, které u nás máme. Čeká tě u nás místo v týmu pod vedením Nikol Slezákové

Co bude tvůj denní chleba:

  • telefonická a e-mailová pomoc našim zákazníkům s výběrem sportovního vybavení v německém jazyce
  • být platným členem první linie centrály SportObchod.cz
  • správa objednávek
  • možnost zapojení se do eventů a testování produktových novinek

Co u nás získáš:

  • informace, které jen tak nenajdeš – projdeš si naším školením, kde poznáš všechny procesy nejtýmovějšího e-shopu v ČR a naučíš se kam přesně „sáhnout“
  • odměny za dobře odvedenou práci ke stávající mzdě
  • stálou pracovní dobu (8-16:30)
  • po za školení práce z domu (až 3 dny v týdnu)
  • MultiSportka, stravenkový paušál, občerstvení v kanceláři…

Bez čeho se nehneme:

  • NJ na komunikativní úrovni (C1)
  • úcta k zákazníkovi
  • láska k telefonování
  • chuť komunikovat s lidmi
  • počítačová obratnost
  • troška toho selského rozumu
  • trpělivost

Co bychom fakt ocenili:

  • pozitivní přístup ke všemu a ke všem
  • chuť se učit a zlepšovat
  • zodpovědnost

Za co tě budeme tajně milovat:

  • láska ke sportu
  • přístup fair play

Malá bezvýznamně významná plus:

  • zkušenost s jakoukoliv prací spojenou se sportovním vybavením
  • zkušenost s prací v e-shopu

Bojovnice a bojovníci za spokojené zákazníky, hlaste se. Pošlete životopis a pár řádků o sobě na – tdarmovzal@sportobchod.cz

Administrátor Amazon

Buďte jeden z vyvolených! Pracujte na platformě Amazon a dalších platformách v DACH regionu. Je to pro vás výzva?

  • spolupráce s obchodem na produktové strategii
  • řízení vývoje pro export dat
  • nastavení a řízení sortimentu, cenová strategie
  • optimalizace produktů
  • nastavení a optimalizace kampaní
  • reportování

  • základní znalost online prostředí, E-Commerce a Office
  • pokročila angličtina
  • němčina je výhodou
  • SŠ vzdělání
  • samostatnost

Zákaznická podpora HUNGARY / Customer care – HU

Mluvíš maďarsky stejně dobře a rád jako třeba Nadal hraje tenis nebo Ronaldo fotbal ? Máš rád sport, fair play hru a bavilo by tě radit, jaké sportovním vybavení si pořídit od prvních sportovních krůčků až po ty profesionální? Jsi založením člověk, který rád pomáhá, plní přání druhých, dokážeš trpělivě odpovídat na dotazy a máš odvahu ukázat i obchodního ducha ?

Najdeš u nás možnost používat na denní bázi svou skvělou maďarštinu slovem i písmem. Zdokonalovat své obchodní a komunikační znalosti. Budeš u nás mít možnosti pracovat s redakčním systémem našeho eshopu a po zaučení tě necháme pracovat klidně většinu času z pohodlí domova. Práce je vhodná pro i pro šikovné absolventy, kteří se plynně domluví maďarsky.

Bez čeho se na této pozici neobejdeš:

  • komunikace maďarsky slovem i písmem – úroveň min B2 lépe C1 + ( / AJ (základní)
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky a přirozený obchodní duch jsou velká výhoda, nikoliv však podmínka
  • naopak podmínka je tvá osobní odpovědnost, slušnost v komunikaci se zákazníky i svými kolegy
  • láska ke sportu a fair play
  • uživatelská znalost PC

Náplní tvé práce bude:

  • komunikovat na pasivní telefonické a emailové podpoře (pouze přijaté hovory – žádný studený calling a navolávání) s našimi zákazníky. Těm budeš radit s jejich dotazy jaké správné sportovní vybavení si na našem eshopu pořídit
  • tvou prací bude také správa objednávek a případná pomoc zákazníkům s orientaci na eshopu
  • budeš také komunikovat s našimi dopravci
  • a budeš spravovat a dělat drobné úpravy na webovém rozhraní eshopu (zaučíme)

Co ti můžeme nabídnout:

  • práce je možná na HPP i na OSVČ (po zaučení možnost práce z domu, na našem NTB a mobilu)
  • stálá pracovní doba 8:00 – 16:30
  • nástupní mzda 28 000 – 30 000
  • firemní benefity v podobě slev na nákupy např SportObchod, Astratex, Grizly, Vuch, Ovečkárna
  • příspěvek na stravování
  • bezva kolektiv a stabilní zázemí firmy, která má sportovního ducha 🙂

Líbí se ti SportObchod.cz a chceš u nás pracovat? Napiš nám hned teď!

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz