Ježíšek je letos in. Pod stromečkem pofrčí dětské koloběžky Yedoo

Koloběžku měl v mládí doma téměř každý z nás. Dopřejte stejnou radost z jízdy na kolobrndě i svým dětem. Vsaďte na vozítka té nejvyšší kvality a ukažte dětem, že i pohyb na čerstvém vzduchu může být skvělá zábava.

Děti

Česká kvalita za rozumnou cenu

Ryze česká společnost Yedoo započala vývoj koloběžek již v roce 1998 a od té doby urazila pořádný kus cesty. Začalo to svařením první koloběžky v garáži, nyní firma vyrábí až 70 tisíc kusů koloběžek ročně a polovina produkce směřuje do zahraničí.

Jako jedna z mála firem má navíc široký sortiment koloběžek pro děti každého věku.

Navíc vyrábí koloběžky s nafukovacími koly, která dávají jízdě nový rozměr. A právě dětské koloběžky se stanou hitem letošních Vánoc. Vytipovali jsme pro vás ty nejlepší.

Wzoom

Čím dříve, tím lépe

Borci z firmy Yedoo jsou toho názoru, že s koloběhem by se mělo začít co nejdříve, proto vyrobili model Yedoo One 1 pro sviště od 4 let. Pro větší bezpečnost koloběžku navíc vybavili i nášlapnou brzdou.

Pokud jste spíše zastánci brzdy na řídítkách a plánujete i kratší výlety s dětmi, doporučujeme vyšší model Yedoo Mau.

Koloběžka Yedoo One 1Koloběžka Yedoo Mau

Mysleli i na předškoláky

Pro děti od 6 let je tu základní model Yedoo Three 3, který si poradí s městskými uličkami a zvládne i menší nerovnosti.

Pro náročnější závodníky je tu ďábelský stroj Yedoo Wzoom New, který díky většímu přednímu kolu vyvine slušnou rychlost. Zároveň si však udržuje skvělou ovladatelnost. Zdatnější dítě na koloběžce zvládne i celodenní výlet a díky polohovatelnému stupátku si poradí i s lesní cestou.

Koloběžka Yedoo ThreeKoloběžka Yedoo Wzoom New

Školou povinní si také přijdou na své

Pro starší děti od 120 cm se skvěle hodí například městská kolobrnda Yedoo Ox.

Pro náročnější výlety a svižnější jízdu však zvolte spíše hliníkovou Yedoo Friday, kterou si díky nosnosti až 150 kg můžete vyzkoušet i vy sami. A třeba si pořídíte koloběžku Yedoo i pro sebe.

Koloběžka Yedoo OxKoloběžka Yedoo Friday

Nezapomeňte na bezpečnost

Stejně jako u jízdy na kole se někdy ani zkušený koloběžkář nevyhne nepříjemným pádům. Pro děti do 18 let věku navíc platí povinnost nosit na koloběžku přilbu. Z naší široké nabídky velikostí i barev určitě vyberete tu pravou helmu pro vaše dítě.

Vánoce se blíží a nejen lyže či snowboard si zaslouží své místo pod stromečkem. Nečekejte na první jarní den a pořiďte svým dětem koloběžku už teď.

Kompletní nabídka dětských koloběžek Yedoo »

Jsme tu pro vás

Jestliže s výběrem té správné koloběžky stále váháte, je tu náš koloběžkový mág Lukáš Prášek, kterého můžete kontaktovat na čísle 530 514 709 nebo na adrese lukas@sportobchod.cz.

A jedeme dál…

Seriál Bára na kolobce
Koloběžková poradna

4. 12. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz