YEDOO CITY NEW: Už nikdy nezmeškejte kafe s kamarádkou

Vysmějte se řidičům v koloně. Prožeňte se dopravní zácpou jako vítr a stihněte zavíračku ve vašem oblíbeném krámku. S koloběžkou Yedoo City New se hravě a svižně prokličkujete uličkami města a už nikdy nepřijedete na schůzku pozdě.

Yedoo City New

Yedoo City New je důkazem, že koloběžka může být elegantním doplňkem. Oblíbily si ji především ženy, které na ní vyráží do města v kalhotách i sukních.

Cityna je ideální městská koloběžka. Pokud zrovna nespěcháte do centra, jednoduše koloběžku uskladníte. Vejde se vám na chodbu, na balkón i do kufru auta.

Díky tomu můžete koloběžku převážet i mimo město. Yedoo City New má totiž dvojitou zadní vidlici. Ptáte se, co to znamená? Je to jednoduché, výšku stupátka si díky ní přizpůsobíte i do terénu. Ve městě jí bude ale vždycky nejlépe.

Yedoo týden

Trhali jste s Yedoo týdnem. Veškeré další informace čerpejte na sociálních sítích pod hashtagem #yedootyden.

Proč do města koloběžku místo kola?

Koloběžka je lehčí než kolo, a proto se vám s ní bude lépe manipulovat. Rychleji tak zareagujete na městské překážky – protáhnete se kolem zrcátek aut i úzkou uličkou v davu lidí.

Koloběžku berou přívětivě i chodci. Pokud je tedy na silnici dopravní zácpa, pofrčíte po chodníku. Zároveň vás s koloběžkou nikdo nevyhodí z MHD. Skladnost při převozu, uložení i zaparkování je jen příjemným bonbonkem.

A ve finále je koloběžka levnější a i bezpečnější než kolo.

Yedoo City New

Ve zdravém těle, kus koloběžkáře

Koloběžka je navíc skvělým parťákem při hubnutí. Zábavnou formou rychle spálíte kalorie a ještě se rychle svezete na nákup nebo na poštu.

Důkaz místo slibů hledejte třeba v kalorických tabulkách. Při rychlosti 18 km/h spálíte 0,76 kJ na 1 kg váhy, zatímco při stejné rychlosti na kole to bude jen 0,46 kJ.

Koloběžka má celkově velmi blahý vliv na zdraví. Mimo hubnutí si efektivně protáhnete a posílíte svalstvo, nadýcháte se čerstvého vzduchu a zvýšíte fyzičku, takže už při cestě do schodů nebudete funět.

Trhněte si s koloběžkovým obsahem…

Bára na kolobce | Seriál o koloběžkách
Koloběžková poradna | Zjistěte, jak vybrat koloběžku
Koloběžková škola | Videonávody, jak jezdit na koloběžce

1. 6. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz