Zachraňte Vánoce kompletní sadou chráničů pro hokejisty

Hokejová bitva může začít. Oblečte hokejistu do kompletní hokejové výstroje a sledujte, jak neohroženě proniká do útočného pásma za další brankou. Vyberte z cenově výhodných setů hokejových chráničů pod stromeček ten pravý a ochraňte zdraví vašich dětí.

Dětský hokej

Nejtvrdší dítě na ledě

Hokejová sada Bauer Velocity Yth obsahuje ochrannou vestuchrániči ramen, zad a hrudníku, chrániči loktů, hokejovými rukavicemi, kalhotami a chrániči holení. To vše za jednu cenu a ve třech velikostech pro děti od 3 do 9 let.

Chci nadělit hokejový set pro děti »

Všechny chrániče jsou anatomicky tvarované a v nejvíce namáhaných oblastech vyztužené tvrdým plastem, který děti chrání před nárazy o led i před tvrdým pukem.

 

Dětský set chráničů Bauer Vapor Velocity Yth

Dětský set chráničů Bauer Vapor Velocity Yth

Naházejte výstroj do tašky a šupem na trénink

K hokejovému setu CCM U+Entry Kit Yth dostanete navíc i tašku pro přenos výstroje na stadion.

Kromě tašky sada obsahuje rovněž kompletní hokejovou výstroj včetně vesty pro ochranu ramen, zad a hrudníku, chráničů na lokty, chráničů na holeně, rukavic a hokejových kalhot.

Chci nadělit sadu dětských chráničů i s taškou »

Špičkovou hokejovou výstroj používá hvězda NY Islanders John Tavares, tak neváhejte a vybírejte vánoční dárek pro malé hokejisty. Chrániče máme ve dvou velikostech pro děti od 4 do 9 let.

Dětský set chráničů CCM U+ Entry Kit Yth

Dětský set chráničů CCM U+ Entry Kit Yth

K oběma uvedeným setům přidejte už jen hokejku, brusle a helmu a hurá na první trénink. Pořiďte dětem kompletní hokejové chrániče a podpořte jejich sen stát se profesionálním hokejistou.

Pořiďte hokejovou výstroj i pro sebe

Ani vašim snům ještě neodzvonilo. Vyzkoušejte si, jaké to je, zasadit soupeři tvrdý bodyček nebo nebojácně padnout do střely. S hokejovým setem Bauer X700 pro dospělé už nemusíte mít strach z modřin a zlomenin.

Chrániče poskytují základní ochranu pro hobby hokejisty.

Chci nadělit hokejovou výstroj pro dospělé »

Ve výhodném balíčku najdete vestu pro ochranu ramen, zad a hrudníku, chrániče loktů a chrániče holení. Velikost každého chrániče si volíte zvlášť, díky tomu si vyberou hráči s každým typem postavy.

Set chráničů Bauer Vapor X700 SR

Set chráničů Bauer Vapor X700 SR

Ať už jste pohyblivý štírek typu Martina Havláta, nebo nekompromisní bek à la Radko Gudas, z naší nabídky hokejové výstroje si zaručeně vyberete.

Chci nadělit jinou hokejovou výstroj »

A bruslíme dál…

Hokejová poradna
Vystřelili jsme seriál tipů pro hokejové hobíky
Kde hrát hokej v Praze
Kde hrát hokej v Brně

6. 12. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz