VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Head

Další várka nejlepších tenisových tašek pro rok 2019 je tady. Po exkurzu k Wilsonu se podíváme na tenisové bagy Head.

Do tenisové tašky Alexe Zvereva strčíte až 12 raket

Začneme dvěma bagy pro náročnější hráče, kteří na tenis vyráží pravidelně. Taška na rakety Head Tour Team 12R je oficiální taškou třeba Alexandera Zvereva.

Bag má 3 hlavní oddíly. Dva boční jsou na rakety, prostřední oddíl je na zbytek tenisového vybavení včetně bot. V největším prostředním oddíle je navíc síťovaná kapsička pro oddělení drobností.

Co se týče bočních kapes na rakety, jedna z nich se chlubí technologií CCT, která udrží stálou teplotu v kapse. Druhá strana však termo ochranu postrádá. Celkem se do tašky vejde až 12 raket.

Tenisové tašce Alexandera Zvereva nechybí termoochrana.

Tenisové tašce Alexandera Zvereva nechybí termoochrana.

Výhodou tašky Alexandera Zvereva je velmi pohodlné polstrování popruhů. Ty si navíc můžete přepínat dle libosti, takže bag hodíte na záda i přes rameno.

Nakonec nechybí ani jedna vnější kapsa na věci, které potřebujete mít po ruce, ale nechcete je nechat povalovat na lavičce.

Chci tašku Saschi Zvereva »

Autogram Novaka Djokoviće jako bonus

Taška Head Djokovic 9R je o chloupek menší kopií oficiální tašky Novaka Djokoviće. Oproti Zverevově tašce má tento bag pouze dva hlavní oddíly.

Jeden z nich je opět vybaven termoochranou, takže jej rozhodně využijete na rakety. Těch by se mělo do tašky vejít až 9, nicméně někam si potřebujete ukrýt i tenisové oblečení a boty, proto počítejte s tím, že raket se vám do tašky vejde o něco méně.

Možná by bylo dobré říct si, že uvádění maximálního počtu raket má spíše obrazotvorný charakter, jak velká taška je, protože profi tenisté mají speciální tašku na rakety a zbylé vybavení nosí zvlášť.

Taška Novaka Djokoviće potěší jeho fanoušky autogramem.

Taška Novaka Djokoviće potěší jeho fanoušky autogramem.

Jeden z větších oddílů má opět síťovanou kapsičku. Vnější kapsy na tašce Djokoviće najdete dvě. Jsou lépe polstrované než u předchozího modelu, proto by měly ochránit třeba uložený mobil nebo brýle.

Polstrování popruhů není tak kvalitní a navíc si je nemůžete odepínat. Volit tak musíte mezi nošením na zádech nebo v ruce. Potěší vás ovšem autogram Novaka Djokoviće.

Chci tašku Novaka Djokoviće »

Šetřete rameno i před hobby tenisem

Bag na rakety Head Tour Team 6R je hodně podobný tašce Novaka Djokoviće a pro nejnáročnější hobby hráče ideální volbou. Najdete v ní dva hlavní oddíly, přičemž jeden má termoochranu.

Rozdíl je ve velikosti. Taška Tour Team je menší a maximálně pojme 6 raket. Menší rozměry se podepisují i na počtu vnějších kapes. Tady najdete jen jednu a bez většího vyztužení.

Velkou výhodou tašky na rakety Head Tour Team 6R je kvalitní polstrování popruhů.

Velkou výhodou tašky na rakety Head Tour Team 6R je kvalitní polstrování popruhů.

Plusem je kvalitnější polstrování popruhu. Najdete tady ale jen jeden. Taška se nedá nosit na zádech, musíte proto volit mezi nošením přes rameno a v ruce. Pokud však budete tašku přenášet jen v ruce, můžete si popruh na rameno odepnout.

Chci tašku s top polstrováním »

Dostatek prostoru, když nevíte, co na sebe

Teď se přesuneme mezi tašky pro rekreační hráče a hobíky. Ti náročnější, kteří potřebují více prostoru, sáhnou po bagu Head Elite SuperCombi 9R. Maximálně se do ní totiž vejde až 9 raket.

Smůlu však máte, pokud byste pro ně hledali termoochranu. Dalším minusem oproti předešlým taškám je čistě polyesterový materiál, který je lehký, ale nenabízí žádnou výraznější ochranu raket.

Tenisová taška Head Elite Supercombi 9R je dokonale prostorná.

Tenisová taška Head Elite Supercombi 9R je dokonale prostorná.

Ve dvou hlavních přihrádkách tentokrát nenajdete síťovanou kapsu. Tento drobný prostor se opět přesouvá na vnější stranu bagu, takže tady najdete 2 vnější kapsičky.

Při přenášení můžete volit mezi držením v ruce a nošením na zádech. Popruhy jsou opět odepínatelné.

Chci prostornou hobby tašku »

Když nepotřebujete nic extra, ale chcete šetřit

Ve finále na nás čeká bag na rakety Head Core 6R. Tahle taška je nemlich to stejné, co předchozí model. Je však o něco menší a vejde se do ní jen 6 raket. Znamená to tedy, že pokud nepotřebujete tolik prostoru a nechcete se tahat s tak velkou taškou, existuje pro vás řešení.

Tenisový bag Head Core 6R nabízí naprostou jednoduchost.

Tenisový bag Head Core 6R nabízí naprostou jednoduchost.

Dvě kapsy jsou opět bez termoochrany nebo síťované kapsičky. Na boční straně kapsy najdete jen jednu kapsu na drobnosti.

Tašku můžete opět přenášet v ruce nebo na zádech.

Chci tašku pro rekreační hráče »

Servírujte si další tenisové čtivo…

Objevte limitované tenisové rakety Head pro rok 2019 | Rakety Head
VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Wilson | Tašky Wilson
Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

26. 3. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz