Vyšlete Ježíška do šance s fotbalovým míčem na mistrovství světa

Vybavte sebe a své blízké na největší fotbalovou událost příštího roku s předstihem. Pořiďte oficiální repliku míče k Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku jako vánoční dárek.

I přes neúčast českého nároďáku se bude na co dívat. Obhájí Němci, nebo si vezmou titul zpět Španělé? Velkou motivaci budou mít také Brazilci, kteří mají v živé paměti semifinálový debakl na domácí půdě.

Oficiální míč Telstar a trofej pro vítěze Fifa World Cup 2018

Oficiální míč Telstar a trofej pro vítěze Fifa World Cup 2018

Nové míče Telstar jsou inspirovány původním modelem Telstar z roku 1970, kdy šampionát hostilo Mexiko. Tehdy zvítězila Brazílie a nejlepším střelcem se stal s 10 góly Gerd Müller.

Skvělý parťák pro trénink za každého počasí

Jestliže máte rádi barevné míče nebo hrajete na sněhu, je pro vás adidas World Cup Glider v modré barvě tou správnou volbou. Míč je vhodný pro tréninkové a rekreační použití.

World Cup Glider

World Cup Glider

V zimě radši do haly?

Pokud v mrazivých dnech dáte přednost spíše futsalu a teplu haly, zvolte strojově šitý sálový míč World Cup Sala 5×5. Díky menšímu odskoku a velikosti se hodí pro zápasy i tréninky v hale.

World Cup Sala 5x5

World Cup Sala 5×5

Vánoční balení s TOP míčem

Nejkvalitnější replika World Cup Top Replique XMAS je vyrobená bez jediného švu a skvěle drží na kopačce díky texturovanému povrchu. Míč dokonale drží tvar a je vyvážen pro optimální letové vlastnosti. K dostání je v klasické velikosti 5 i v menší velkosti 4 pro mládež.

World Cup Top Replique Xmas

World Cup Top Replique Xmas

Vybírejte i další míče k MS 2018 v Rusku

Zvolte svého favorita a užívejte si radost z každého gólu v síti soupeře. Z kolekce fotbalových míčů k MS 2018 ve fotbale si vyberou malí i velcí fotbalisté všech výkonnostních kategorií.

Další tipy na vánoční dárky…

Naložte dětem pod stromeček inlajny od značky K2
Servírujte vánoční dárky v podobě tenisové tašky či batohu

Ježíšek je letos in. Pod stromečkem frčí dětské koloběžky Yedoo

12. 12. 2017, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz