Oslňte na kurtu nevídaným designem tenisových raket Wilson Bold

Máte rádi jednoduché vzory a už vás bolí oči z pestrobarevných kombinací sázejících na reflexní barvy? Právě pro vás je tu nová řada tenisových raket Wilson Bold.

Designéři z Wilsonu, zřejmě milovníci safari, se nechali inspirovat zebrami a stvořili rakety kombinující černou a bílou barvu. A musíte sami uznat, že šlo o trefu do černobílého.

Kráska pro milovníky topspinových úderů

Raketu Wilson Blade 98S Bold si oblíbí hráči vyznávající agresivní a útočný tenis. Hlavní vychytávkou je Spin Effect Technology, která dává při správné technice míčku až neskutečnou rotaci.

Chci Blade 98S Bold »

S menší hlavou 632 cm2 je vhodná spíše pro zkušenější hráče, kteří již nemají problém trefovat míčky v oblasti sweet spotu. Její hmotnost 294 gramů je vhodná i pro pokročilé ženy.

Wilson Bold

Rychlá a přesná puška pro střelbu od základní čáry

Raketa Wilson Pro Staff 97L Bold si rychle získá vaše srdce nejen díky zebrovanému designu, ale především svýmy parametry, které jsou dokonalé pro diktování tempa hry od základní čáry.

Raketa má menší hlavu 626 cm2, což z ní dělá zbraň spíše pro pokročilejší tenisty. Vyvážení mírně do ruky vám přinese dokonalou kontrolu nad umístěním míčku. Rám rakety obsahuje nový +BRAIDED Graphite, který přispívá k její nižší váze. 290 gramů v pohodě ovládnou i hráčky, které se vyžívají v tvrdších úderech.

Chci Pro Staff 97L Bold »

Wilson Bold

Muší váha pro křehké ženy a juniory

Odlehčená raketa Wilson Ultra 100 L Bold si najde svoje fanoušky především u mladší generace, ale také u středně pokročilých hráčů a hráček, jenž hledají lehčí raketu pro celodvorcový tenis. Hlava o velikosti 645 cm2 odpustí i nějaký ten hůře trefený míček. Vyvážení mírně do ruky pak dodá naprostou kontrolu nad umístěním míčku.

Technologie Wilson Crush Zone je zabudovaná v rámu rakety a pomáhá k ještě rychlejším úderům. Raketa navíc disponuje inteligentním gripem, který si nastavíte přesně podle svého herního stylu.

Chci Ultra 100L Bold »

Velký sweet spot a rotace bez námahy

Wilson Burn 100 LS Bold je všestranná raketa pro pokročilé hráče s čistou technikou úderů. Její menší hmotnost 280 gramů ji dělá oblíbenou i mezi ženami a mladšími hráči. S hlavou velikosti 645 cm2 raketa odpustí i menší chybky. Technologie Wilson Spin Effect vám pomůže k topsinovým úderům.

Raketa je obohacena také o technologii Wilson Parallel Drilling, která vám přinese více komfortu a větší sweet spot. Toho je dosaženo zachováním stejného úhlu u každé průchodky.

Chci Burn 100 LS Bold »

Tenisový batoh Wilson Super Tour Backpack Bold Black/White

Stylová taška pro tenisové maniaky

Vybrali jste si tu pravou, ale váš tenisový bag se k ní nehodí? Prohlédněte si tašku Wilson Super Tour Compartment Large Bold, která vyniká stejným designem jako rakety řady Wilson Bold. Tato skvělá taška v pohodě pojme veškeré vybavení na tenisový zápas či turnaj. Jedna z kapes je navíc vybavena termoochranou.

Tašku lze navíc nosit nejen v ruce a přes rameno, ale také na zádech. Kvalitní polstrované popruhy vás určitě nebudou tlačit. Tuto tašku si oblíbí nejen profíci, ale i opravdoví nadšenci, kteří vlastní více raket a tenis je jejich hlavním koníčkem.

Chci tašku Wilson Bold »

Batoh na tenis pro příležitostné hráče

Tenisté, kteří nevlastní větší množství tenisových raket si v pohodě vystačí s batohem Wilson Super Tour Backpack Bold. Ten je opět vyrobený v zebrovaném designu Bold. Batoh ocení rekreační tenisté, pro které by taška byla zbytečně velká. S tímto batohem navíc můžete vyrazit na tenis třeba i na kole. Nebude vás totiž nijak omezovat v pohybu.

Batoh je z odolného materiálu, který se snadno čistí. Velké množství různých kapes zajistí přehled o věcech v batohu. Skvělou vychytávkou je také kapsa s termoochranou na láhev, díky které si pití udrží příjemnou teplotu.

Chci batoh Wilson Bold »

Další servis tenisového čtení…

Více o modelové řadě Wilson Bold
Slevový grandslam – zasmečujte ceny vybavení Babolat o 15 % níž
RECENZE: Tenisová raketa Babolat Pure Aero 2019
RECENZE: Tenisová raketa Head Graphene 360 Radical PRO

30. 5. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz