Porovnejte tenisové rakety Babolat a začněte ničit soupeře

Vládce antuky Rafael Nadal nedá dopustit na tenisové rakety Babolat. Hlavní řada raket Babolat, to ale ne není jen Rafova Pure Aero. Vedle Babolat Pure Aero najdete v nabídce tenisových raket i řady Babolat Pure Drive a Babolat Pure Strike.

Která řada má jaké přednosti a kdo si s kterou raketou bude nejlépe rozumět, to už zjistěte v porovnání řad tenisových raket Babolat.

nadal-babolat-pure-aero

Rotujte po stopách Rafaela Nadala

Nejen Rafael Nadal, který je hlavní tváří tenisových raket Babolat, ale třeba také Kristýna Plíšková, Caroline Wozniacki nebo Jo-Wilfried Tsonga mají společnou jednu věc. Všichni nastupují s raketami z řady Babolat Pure Aero.

Z výčtu jmen by se mohlo zdát, že jde o nejvyšší řadu raket, jenže to byste byli na pěkném omylu. Tenisové rakety a jejich modelové řady totiž musíte posuzovat především podle jejich schopností a vašeho herního stylu.

Pokud vás společně s Nadalem nebo Wozniacki spojuje hra s tvrdými spinovými údery od základní čáry, pak je pro vás Pure Aero ta pravá řada raket. Spin a síla jsou hlavními zbraněmi raket Pure Aero.

V listopadu tohoto roku vývojáři po třech letech představí inovovanou řadu raket Babolat Pure Aero. Takže pokud nechcete o tuto přijít, buďte s námi, budeme vás včas informovat.

Chci Pure Aero »

Připravit, zamířit, ještě chvíli…pal!

Babolat se vloni pochlapil a přinesl na trh jednu novinku. A sice tenisové rakety Babolat Pure Strike 2020.

Babolat Pure Strike vám může připomínat Pure Aero, protože se také hodí spíše pro ofenzivní hráče hrající od základní čáry. Rozdíl však spočívá v tom, že zatímco Pure Aero vyniká vedle síly spinem, Pure Strike k síle přidává větší míru přesnosti a kontroly.

Přesné a rychlé údery z raket Babolat Pure Strike si ve světové špičce oblíbili například Dominic Thiem nebo Elena Vesnina.

Je jen na vás, mezi kterou sortu tenistů se zařadíte vy.

Chci Pure Strike »

Dostaňte do hry celý kurt

Nebaví vás jen stát na čáře a čekat na údery? Rádi trochu zběsníte hru pohybem po celém kurtu a pak rychle zakončíte výměnu? Pak zapomeňte na předchozí model a vezměte do ruky rakety Babolat Pure Drive.

Babolat Pure Drive dostala do vínku větší univerzálnost. Údery se vám budou lépe kontrolovat a dostanete do nich více citu. Proto si můžete dovolit zahrát míček prakticky z jakéhokoli místa na kurtu.

Výhod a silných stránek řady Pure Drive využívá například česká hvězda Karolína Plíšková, ale i Garbiñe Muguruza nebo Fabio Fognini.

Chci Pure Drive »

Shrnutí TOP řad tenisových raket Babolat – doporučení

Řada raket Babolat Silná stránka
Babolat Pure Aero Pro tenisty se spinovými údery od základní čáry Chci Pure Aero »
Babolat Pure Drive Pro celodvorcové tenisty Chci Pure Drive »
Babolat Pure Strike Pro tenisty vyžadující cit od základní čáry Chci Pure Strike »

Další servis pro tenisty

Urvěte pro sebe výhodu s řadami tenisových raket Wilson | Porovnání modelových řad Wilson
Číhněte jestřábím okem na TOP tenisové rakety Head | Porovnání modelových řad raket Head
Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu | Limitovaná Black Edition

24. 8. 2018, autor:

Komentáře

 • Aleš, přidáno 28.08.2018

  nefunguje Vám proklik, když dám Chci Pure Strike », hodí mě to na Wilson Burn

  Odpovědět

  • Robert Švanda, přidáno 28.08.2018

   Děkujeme za upozornění, Aleši. Odkazy jsem opravil.

   Robert

   Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz